2.Org. San. Bölgesi Başpınar / Gaziantep
0342 337 37 00 Bize Ulaşın
bedirun@bedirun.com Bize Ulaşın

Hakkımızda

Bedir Un

"Tatlı Damaklara Kaliteli Dokunuş"

Gaziantep 2. Organize Sanayi Bölgesi'nin öncü firmalarından biri olan BEDİR UN SAN. A.Ş., un ve un ürünleri üretimindeki yüksek kalitesi ve yenilikçi yaklaşımıyla sektörün öncü firmalarındandır.

BEDİR UN SAN. A.Ş., 1996 yılında günün yüksek teknoloji makine sistemleri kullanılarak kurulmuştur. Gelişen ve değişen süreç içerisinde makine parkurlarını yenileyerek, yönetimi geliştirerek sektörün lokomotif firmalarından biri olmuştur.

BEDİR UN SAN. A.Ş., 4,500 m²'si kapalı olmak üzere toplam 12,000 m² fabrika yerleşkesine sahiptir.

160 ton kapasiteyle üretime başlayan BEDİR UN SAN. A.Ş., 2003 yılında yaptığı yeni yatırımlar ile kapalı alanını 7,500 m²'ye, üretim kapasitesini 250 tona yükseltmiştir. Ayrıca, 20,000 ton kapasiteli çelik buğday silolarını faaliyete geçirerek hammadde stoklama kapasitesini artırmıştır.

ARGE ve laboratuvar çalışmaları ile makine parkurunda çeşitlilik sağlayarak ürün yelpazesini genişletmiştir.

Yaptığı yatırımlar ve ARGE çalışmaları ile bölgenin en büyük üretim tesisi olmuştur.

BEDİR UN SAN. A.Ş., sektördeki lider konumunu sürdürmek ve sürekli olarak kalite standartlarını yükseltmek, sağlıklı ve doğal ürünler üretmek için tüm kadrosu ile çalışmaktadır.

BEDİR UN SAN. A.Ş. Sektördeki lider konumunu sürdürmek ve sürekli olarak kalite standartlarımızı yükseltmek, sağlıklı ve doğal ürünler üretmek için tüm kadroları ile çalışmaktadır.

BAŞPINAR(ORGANİZE)OSB MAH. O.S.B. 2.BÖLGE CELAL DOĞAN BUL. NO: 28 BAŞPINAR/GAZIANTEP
Pzt - Cts: 8:00-18:00
bedirun@bedirun.com

SUBCRIBE TO OUR NEWSLETTER

Sed dignissim interdum rhoncus. Nam egestas porttitor gravida. Aliquam varius eget velit vel malesuada. Nulla quis nisi semper, venenatis dui eu, posuere ligula.

Bedir Un San. A.Ş. | © 2023 Tüm Hakları Saklıdır!